3. BANKAS ATBALSTS

3. BANKAS ATBALSTS

3.1Bankas kontu atvēršana

Piedāvājam palīdzību atvērt bankas kontus Igaunijā, Latvijā, Turcijā, Ukrainā, Kiprā, Grieķijā, Maķedonijā un Lielbritānijā.

Scata advisors darbinieki:

 • piemeklēs jurisdikciju, ņemot vērā biznesa specifiku, veiks konta atvēršanas nosacījumu salīdzinošo analīzi dažādās bankās (tarifu, operativitātes, reputācijas, konfidencialitātes līmeņa utt.);
 • sagatavos pilnu dokumentu paketi.

Norēķinu konts ārvalstu bankā ‒ ne tikai efektīvs un ērts instruments uzņēmuma darbā, ja tas īsteno starptautisku komerciālo darbību, bet arī savu finanšu resursu drošības palielināšanas instruments. Bet šībrīža pasaules tendences cīņā ar nodokļu apliekamās bāzes graušanu, peļņas/ienākumu izvešanu no aplikšanas ar nodokli, kā arī ar terorisma finansēšanu un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju būtiski sarežģī norēķinu konta atvēršanu. Bankas aizvien biežāk pieprasa no uzņēmumiem:

 • konta atvēršanas konkrētu mērķnozīmi (kādām tieši transakcijām tas vajadzīgs);
 • reāla sakara esība ar valsti, kurā tver kontu (Substance apstiprinājums): reālu kontrahentu valstī, reāla/fiziska biroja, darbinieku esību reģistrācijas valstī;
 • informāciju par līdzekļu nosūtītāju/nosūtītāja valsti, kas tiks ieskaitīti kontā;
 • summas un ienākošo maksājumu nozīmi;
 • summas un izejošo maksājumu nozīmi, to saņēmējus;
 • līdzekļu izcelsmes apstiprinātus avotus;
 • un daudzus citus jautājumus (atkarīgi no konta mērķiem un konkrētas bankas).

Bet ar mums atbildēt uz šiem jautājumiem, sagatavot attiecīgu dokumentu paketi Jums būs būtiski vieglāk.

3.2Tirdzniecības bankas kontu atvēršana

Informatīvs atbalsts par tirdzniecības kontu atvēršanas un apkalpošanas tarifiem ārvalstu bankās.
Vietnes analīze par atbilstībai procesinga uzņēmumu prasībām.
Drošas bankas un pārbaudīta pakalpojuma sniedzēja piemeklēšana
Dokumentu paketes sagatavošana konta atvēršanai.

Merchant account (tirdzniecības konts) ‒ speciāls konts, kuru izmanto maksājumu pieņemšanai no kredītkartēm un debetkartēm (VISA, MasterCard, American Express u.c.), kā arī no klientu bankas kontiem tieši uzņēmuma tīmekļa vietnē vai pārdošanas faktiskā punktā (caur POS‒terminālu vai imprinteri). Tirdzniecības kontu (Merchant account) var atvērt tikai juridiskai personai un piesaistīt to viņas norēķinu kontam, uz kura ienāk līdzekļi, ieskaitīti caur speciālu procesinga centru. Tādam servisam ir acīmredzamas priekšrocības un to izmanto visur: interneta veikalos, brokeru un investīciju uzņēmumu virtuālos laukumos, lombardu un interaktīvo kazino darbībā, on‒line spēlēs un iepazīšanās vietnēs.
Tomēr Merchant account reģistrācija saistīta ar kolosāliem laika patēriņiem, dokumentu milzīga skaita sagatavošanu un būtisku atteikuma risku.
Scata advisors darbinieki izskaidros darba mehānismu ar karšu kontiem un palīdzēs atvērt tirdzniecības kontu jebkuram uzņēmumam.

3.3Atbalsts pārrunās ar Banku pēc konta atvēršanas

Piedāvājam palīdzību ar Bankas pieprasījumiem sakarā ar strīdīgām transakcijām, par dažāda veida jautājumiem no finanšu monitoringa darbiniekiem.

3.4Dokumentu sagatavošana, lai saņemtu:

 • kredītus un investīcijas;
 • bankas garantijas;
 • akreditīvus.

All rights reserved © 2019 Skata Advisers