1. Grāmatvedība

1. Grāmatvedība

1.1Grāmatvedības uzskaite

Grāmatvedības ārpakalpojumi ‒ ticams veids kā samazināt izdevumus grāmatvedības uzskaitei, turklāt nepazeminot savas prasības pret grāmatvedības uzskaiti.
Mēs piedāvājam uzņēmumi pilnu grāmatvedības apkalpošanu Igaunijā.
Grāmatvedības pakalpojumus, atkarībā no klienta atrašanās vietas, mūsu speciālisti sniedz pilnā apjomā gan ar klienta piedalīšanos, gan ar attālinātas piekļuves starpniecību.

1.2Attālinātā grāmatvedība

Attālinātā grāmatvedība ‒ divi vienkārši soļi: primārās dokumentācijas nodošana mums un padarītā darba pārskata nodošana jums.
Pateicoties mūsu uzņēmumu grāmatvedības apkalpošanas pieredzei Igaunijā, kā arī mākoņu serveru izmantošanai, mūsu firma ir viens no tirgus līderiem, kas sniedz grāmatvedības pakalpojumus Tallinā gan vietējiem, gan ārvalstu klientiem.

Attālināto mākoņu serveru izmantošana grāmatvedības kārtošanai nodrošina piekļuvi visiem grāmatvedības dokumentiem caur Internetu 24/7 režīmā. Pateicoties saliedētai savas lietas profesionāļu komandai, mēs sniedzam pilnu grāmatvedības pakalpojumu spektru Igaunijā, sākot no darba samaksas aprēķina un beidzot ar dokumentu iesniegšanu vajadzīgās instancēs. Tāpat mēs arī īstenojam vajadzīgo dokumentu sagatavošanu un pilnu atbalstu nodokļu pārbaudes gadījumā.

All rights reserved © 2019 Skata Advisers